Autoryzowany sklep produktów marki Bose

Autoryzowany sklep produktów marki Bose

2012-07-30, Jakub Mąderek

Dziś możemy pochwalić się kolejną udaną realizacją - sklep internetowy, który posiada oficjalną autoryzację marki Bose.Sklep powstał na naszym autorskim oprogramowaniu, którego szerszy opis zamieściliśmy w ofercie w dziale sklepy internetowe. Pierwszym zadaniem było stworzenie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego umożliwiającego ergonomiczną sprzedaż produktów znanej marki Bose. Dużą część grupy docelowej sklepu stanowią użytkownicy korzystający z urządzeń Apple, dlatego sklep został w pełni zoptymalizowany do wyświetlania na urządzeniach IPad oraz IPhone. Sklep został podłączony do systemu płatności Payu, dzięki któremu transakcje na sklepie odbywają się błyskawicznie.


Sklep internetowy Audio Complex


Do sklepu został wdrożony pełen standard SEO. Dobra współpraca z kierownictwem sklepu w zakresie unikatowych opisów oraz budowy sekcji meta zaowocowała dużą liczbą odwiedzających z wyników organicznych już w pierwszym miesiącu działania sklepu. Pozycjonowanie sklepu na długi ogon odbywa się automatycznie.

Po uruchomieniu sklepu rozpoczęliśmy budowę struktury linków sponsorowanych oraz integrację z porównywarkami cen. Obecnie oferta sklepu internetowego dostępna jest w każdym istotnym medium sprzedażowym, liczba użytkowników powiększa się z dnia na dzień.

Właścicielowi sklepu z produktami Bose życzymy sukcesu na rynku e-commerce a użytkownikom zadowolenia z niesamowitych produktów oferowanych przez ten sklep.