Ponad 10 lat działalności przekłada się na ogromne doświadczenie...

Działamy nieprzerwanie od 2000 roku

Większość naszych działań zorientowana jest w obszarze Internetu.
Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku usług internetowych umożliwia nam kreowanie niezawodnie funkcjonujących witryn www, sklepów internetowych oraz aplikacji webowych.

Klientów traktujemy indywidualnie

Biorąc pod uwagę unikatowość odmiennych branży, w których działają nasi Klienci - każdy projekt traktujemy indywidualnie, bez stosowania szablonowych rozwiązań. Podczas realizacji priorytetem jest dla nas kontakt, rozpoznanie potrzeb i preferencji Klienta, związanych z konkretnym zapotrzebowaniem.

Przed rozpoczęciem prac szczegółowo zapoznajemy się ze specyfiką rynku, na którym działa nasz Zleceniodawca. Badamy rozwiązania i praktyki konkurencji. Wdrażając projekty wybieramy najbardziej odpowiednią graficznie i technicznie formę realizacji tak aby spełniała wymogi i standardy Sieci w kontekście kampanii e-marketingowych.Projektowaliśmy dla ...


Klientów traktujemy indywidualnie

Dostarczamy rozwiązania od A do Z. Od początku istnienia Agencji NEXUS INTERACTIVE zrealizowaliśmy wiele projektów, od najprostszych stron wizytówek, dla małych oraz większych firm i marek, z wykorzystaniem technologii Blue Box włącznie. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy serwisy wizerunkowe, realizacje z kręgu Social Media, serwisy tematyczne, wiele mniejszych i większych systemów e-commerce.
Dla naszych Klientów tworzymy kampanie bannerowe, wspieramy ich działania na polu Pozycjonowania i Web Marketingu. Przygotowujemy materiały drukowane od wizytówek począwszy przez ulotki na katalogach produktowych i systemach oznakowania kończąc.Sprawdź Nas!